Hakkımda

Teknoloji ve internet başlıklı ilginç konuların ilginç detaylarını değerlendirdiğim bloguma hoş geldiniz. Bu blog bir haber sitesi değil. Çünkü, teknoloji alanında 3 4 sene önce yazılanın 3 4 sene sonrasıyla tutuşmaması veya güncelliğini korumaması söz konusu olabiliyor. Öyle ki, bu blog sitesinde değindiğim bazı uzun vadeli konuların bile günümüzle tutuşmaması buna bir örnek olabilir. 

Mesela internet kategorisindeki Blogger ve WordPress haberleri güncelliğini yitirdi ve bunları yeniden düzenlemek durumunda kaldım. Çünkü bahsi geçen bu 2 platform haberleri, teknolojik cihazlar kadar çok evrim geçirmiyor ve 3 5 sene de bir ele almak veya düzenlemek konuların güncelliğini koruması için yeterli. Bu yüzden internet ve teknoloji gündeminden sürekli güncel haberleri paylaşmaktansa en az 3 5 sene güncelliğini koruyabilecek daha genel başlıkları ele almaya çalıştım. Bazen çok ütopik konuları da değerlendirdiğim olmuştur elbette. 

Haricen, teknoloji ivme kazanarak gelişiyor ve buna ayak uydurmak genelde teknoloji ve haber sitelerinin işi. Ülkemizde buna yönelik yayın yapan yeterince web sitesi bulmak mümkün. Bu bağlamda bir çok haber sitesinde çoğunlukla değinilmemiş olan, kişisel görüşlerimi orijinal bir üslupla değerlendirmeye çalıştığım başlıkların yıllarca okunma değerini korumasını beklemekteyim. Faydalı olacağını düşündüğünüz içerikleri paylaşmanızın müthiş etkisi olacaktır. Ziyaretiniz için şimdiden teşekkürler.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Makale özgünleştirme Seo yöntemi

Google Gboard Klavye ile Sesli Yazdırma

Instagram takipçi arttirma uygulamasi Followers Chief